Google+ Followers

wtorek, 31 stycznia 2012

LUTY 2012 JAKO TWÓJ MIESIĄC OSOBISTY


Jak to obliczyć? Przypominam, najpierw uświadamiasz sobie, w którym roku osobistym jesteś (o ile nie zrobiłeś/aś tego w zeszłym miesiącu. Według tego systemu, który stosuję, dodajesz do siebie a). sumę cyfr roku bieżącego, czyli: 2+0+1+2=5 i b). cyfry składające się na dzień i miesiąc Twoich narodzin. Np. skoro urodziłam się 26. 7, wykonuję sumowanie: a).5+ b). (2+6+7=15=6); a).+b).=5+6=11. Jestem w roku osobistym 11. Skoro znam liczbę swojego roku osobistego, dodaję do tej liczby liczbę bieżącego miesiąca2 (11+2=13=4). Czyli w lutym jestem w miesiącu własnym 4.

Oczywiście dla każdego i każdej z nas będzie to inny miesiąc własny, dlatego pozwolę sobie zamieszczać tabelkę miesięcy osobistych, aby każdy mógł zajrzeć do niej co miesiąc.

Uwaga: przy każdym miesiącu podaję negatywne tendencje, które nie muszą się pojawić, ale należy być ich świadomym, żeby nie znaleźć się po „ciemnej stronie mocy”.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 1 (po redukcji 10, 19, 28):

1: Masz wiatr w skrzydłach, działaj, bądź aktywny/a i twórczy/a, rozglądaj się wokół siebie, poszukuj nowości i dokonuj zmian. Warto zapoczątkować jakieś przedsięwzięcie.

Może pojawić się lenistwo, apatia, rezygnacja lub upór albo nawet agresywność, trzeba być świadomym i nie poddawać się tym tendencjom...

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 2 (po redukcji 20, ale raczej nie redukujemy 11 oraz 11 powstałej z redukcji 29):

2: Wyluzuj, odpocznij, dostrój się do otoczenia, zadbaj o dobre układy z przyjaciółmi, przejawiaj pokojowe nastawienie, wykonaj jakąś pracę dla kogoś, gromadź to, co może być ci potrzebne w przyszłości - rzeczy bądź informacje, naucz się czegoś, co może ci się przydać. Tendencje przeciwstawne: Mogą przyjść smutne nastroje lub obojętność, unikaj przewrażliwienia, niezadowolenia, apatii.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 3 (po redukcji 12, 21, 30):

3: Będziesz miał/a ochotę wykazywać się wyszukaną grzecznością, bądź zrobić coś w ramach działalności społecznej, w każdym razie na pewno dobrze spędzisz czas. Tendencje przeciwstawne: Wystrzegaj się skłonności do roztrwaniania (pieniędzy, czasu), niepokoju, nerwowości, nie ulegaj pokusie ekstrawagancji, unikaj podżegania do plotek lub skarg i narzekania.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 4 (po redukcji 13, 31, (nie redukujemy 22):

4: Czas na ukierunkowanie wysiłków, możesz zająć się eksperymentami, wypróbować jakąś inicjatywę, organizować swoje działania.  Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się konfliktowość, niechęć do pracy, bałaganiarstwo, poczucie ograniczoności. Solidna praca przyniesie radość!

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 5 (po redukcji 14, 23):

5: Jest to bardzo sprzyjający czas na posługiwanie się wszelkimi formami reklamy oraz autoreklamą. Jeśli nie leniłeś/aś się w zeszłym roku, czeka cię jakiś awans (w każdym razie – postęp), bądź ekspansywny/a i czuj się swobodnie. Wypróbuj jakąś nową inicjatywę, zaakceptuj nowe rzeczy, nowych ludzi. Tendencje przeciwstawne: Nie uganiaj się za przyjemnościami, nie poddawaj się niepokojowi. Wydobądź się z impasu!

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 6 (po redukcji 15, 24):

6: To wspaniały miesiąc dla domu i rodziny. Zadbaj o harmonię w domu. Pamiętaj o odpowiedzialności. Zachowaj równowagę. Niech towarzyszy ci szczęście w rodzinie, piękno, muzyka,sztuka. Tendencje przeciwstawne: Niechęć do przystosowania się, odmowa realizacji zobowiązań, niepokojenie innych, narzucanie im własnych poglądów.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 7 (po redukcji 16, 25):

7: To bardzo sprzyjający czas dla Ciebie, abyś się wyciszył/a, wykazał/a się cierpliwością, doskonal się w swojej pracy, poświęć trochę czasu na autoanalizę, analizę, dowiaduj się, jeśli coś Cię interesuje, badaj. Tendencje przeciwstawne: Oprzyj się chęci do poprawy warunków materialnych za wszelką cenę, nie poddawaj się uczuciu niecierpliwości, porzuć niepotrzebną tajemniczość.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 8 (po redukcji 18, 26):

8:  Poczujesz w sobie siłę, nawet okażesz nieustraszoność. Będziesz miał/a dobrą ocenę rzeczywistości, wykażesz się konstruktywnością, ekspansją, poczujesz swobodę materialną. Przestrogi: Nie trać zdolności przewidywania, nie zatrzymuj się przy szczegółach, nie trać zdrowego rozsądku, nie nadużywaj siły.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 9 (po redukcji 18, 27):

9: Twój światopogląd rozszerzy się, może przytrafić się jakieś chwilowe zauroczenie płcią przeciwną, będziesz chciał/a służyć czemuś nowemu, posłużysz się wyższymi formami wyrażania uczuć. Wykażesz troskę o ludzkość i może nawet podejmiesz jakieś obowiązki społeczne. Tendencje przeciwstawne: Możesz chcieć wysuwać własne JA na plan pierwszy, zaniedbywać przyjaźnie, mogą dojść do głosu obciążenia światopoglądowe.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 11 (po redukcji 29):

11: Spojrzysz na sprawy z punktu widzenia ducha. Twoje działania staną się wyrażaniem Twoich ideałów bądź religii czy wyższej myśli. Możesz uruchomić jakieś odkrycie. Towarzyszyć ci będzie zainteresowanie ogólnym dobrobytem i poprawą społeczną. Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się skąpstwo, zainteresowanie własną osobą, chęć gromadzenia, drażliwość i niepraktyczność.

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +2 (liczba lutego) dają w sumie 22:

22: Będziesz realizował swoje ideały w praktyce, a Twoim celem będzie służba ludziom i ideom. Możesz brać udział w uruchomieniu wielkich projektów, przejawiać zainteresowania dobrobytem na skalę międzynarodową. Jest to czas na opanowanie materii dla dobra ogółu. Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się zastój, bunt, możesz błędnie ukierunkować energię lub wykazać niepotrzebną ekspansję.

Życzę Państwu jak najlepszego wykorzystania energii tego miesiąca!

Anna Bogusz-Dobrowolska

Opracowane na podstawie konspektu Pani Heleny Wildy-Kowalskiej