Google+ Followers

Numerologia anielska Doreen Virtue


Numerologia anielska? Tak, istnieje! Jest piękna, wzniosła, daje nadzieję, krzepi na duchu i wskazuje dalszą drogę. Warto ją poznać,ponieważ w życiu często „prześladują nas” niektóre liczby lub ich kombinacje.

Dobrze jest poznaćznaczenie liczb z punktu widzenia naszych niebiańskich Przyjaciół. Doreen Virtue – cudowny, wcielony Anioł, odkryła przed nami tajniki mowy, jakąporozumiewają się z nami Aniołowie..Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb


Aniołowie usilnie starają się o to, by zwrócić na siebie naszą uwagę i skomunikować się z nami. W ten sposób pomagają nam uzdrowić nasze życie. Jednakże często nie dostrzegamy znaków, które nam dają, przypisując je tylko zbiegowi okoliczności lub naszej wyobraźni. Aniołowie mówią: „Nie możemy napisać ci naszych przekazów na niebie. Zwróć na nie uwagę i uwierz, kiedy widzisz, jak coś w twoim życiu formuje się w szczególny sposób w odpowiedzi na zadane przez ciebie pytania lub przedłożone prośby. Kiedy ciągle słyszysz tę samą piosenkę lub widzisz tę samą sekwencjęliczb, zastanawiasz się, kto za tym stoi? Oczywiście, twoje anioły!”

Sekwencje liczb

Twoje anioły często komunikują ci coś, pokazując ci sekwencje liczb. Robią to na dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, że subtelnie szepczą ci do ucha, a ty w odpowiednim czasie spoglądasz na zegarek, sprawdzając godzinę lub widzisz numer telefonu na bilbordzie. Mają nadzieję, że uświadomisz sobie, że widzisz ciągle tę samą sekwencję liczb. Na przykład, możesz często widzieć liczbę 111 i wydaje ci się, że za każdym razem, gdy spoglądasz na zegarek, widzisz liczby: 1:11 lub 11:11.

Drugim sposobem, na jaki aniołowie pokazują ci znaczące sekwencje liczb, jest fizyczne aranżowanie pojawienia się ich - jakiś samochód jadący przed tobą ma nietypowątablicę rejestracyjną, a oni chcą, abyś to widział. Ci, którzy są świadomi tego fenomenu, stają się adeptami w odczytywaniu znaczenia różnych tablic rejestracyjnych. W ten sposób aniołowie przekazują ci bardzo szczegółowe wiadomości. A oto podstawowe znaczenia różnych sekwencji liczbowych. Jednakże, jeśli sekwencja liczb ma dla ciebie odmienne znaczenie, twoje anioły powiedzą ci o tym. Zapytaj je: „Co chcecie mi powiedzieć?” a one szczęśliwie podadzą ci dodatkowe informacje, które pomogą ci w rozszyfrowaniu znaczenia liczb.

111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy sięfakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poprośswoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynająwyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.

333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczającię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”,ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię,abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym„Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostanązaspokojone.

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się.Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś równieżoczekiwać następnych cudów.

888 – Kończy się pewien etap twojegożycia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.

999 - Zakończenie. Jest to koniec wielkiego etapu w twoim życiu osobistym lub uniwersalnym. Jest to także przesłanie do pracownikówświatła zaangażowanych w uzdrawianie Ziemi, i znaczy: „Bierzcie sie do pracy, ponieważ Matka Ziemia właśnie was potrzebuje”.

000 – Przypomnienie o tym, że jesteśjednością z Bogiem i o tym, byś odczuwała obecność miłości Twojego Stwórcy. Jest to również znak mówiący o tym, że sytuacja zatoczyła pełne koło.

Cdn.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata BoguszKOMBINACJE LICZB


Aniołowie często przekazują informację składającą sięz dwóch liczb lub więcej. Poniżej podane są podstawowe znaczenia kombinacji liczb dwu- i trzy-cyfrowych. Jeśli twoje przesłanie zawiera trzy lub więcej liczb, połącz odpowiedzi z ich różnych kombinacji. Na przykład, jeśli nieustanne zauważasz sekwencję 312, posłuż się znaczeniem kombinacji liczby 3 i 1 plus kombinacja 1 i 2.


Albo, jeśli czujesz, że tak jesteś prowadzony, dodaj do siebie poszczególne liczby. Dodawaj do siebie kolejne wyniki sumowania, aż uzyskasz wynik jednocyfrowy. Następnie odczytaj znaczenie tej pojedynczej liczby z poprzednio zamieszczonej listy sekwencji liczbowych, która zawiera identyczne liczby (np. 111, 222, 333 itd.)


Kombinacje liczby 1


1i 2 jako 121 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona, które zaczynają kiełkować. Możesz jużujrzeć dowody na to, że twoje pragnienia wydają owoce. Są to znaki, że sprawy będą wzrastać i wzrastają w zamierzonym, przez ciebie kierunku. Zachowaj wiarę!


1i 3 jako 133 lub 113 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą nad twoimi procesami myślowymi. Na wiele sposobów działająjako mentorzy, nauczając cię starożytnej mądrości, która się zamanifestuj. Posyłają ci energię, abyś nie czuł sięzniechęcony oraz zachętę, abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Poza tym wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, przewodnictwo i sugestie co do twoich celów życiowych. Jednakże zawsze nauczają oni, że każde stworzenie zaczyna się na poziomie myśli i idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybrać mądrze to, czego chcesz.

1i 4 jako 114 lub 144 – Aniołowie mocno nalegają, abyś obecnie czuwał nad swoimi myślami. Doradzają ci, byś wyraził życzenie, ponieważ jesteś sytuacji, kiedy twoje myśli zamanifestują się właśnie teraz.
(UWAGA: 411oznacza: „Poproś anioły, o ważne informacje, których właśnie teraz potrzebujesz”.)

1i 5 jako 115 lub 551 – Twoje myśli kreują zmiany w twoim życiu. Nieustannie posyłaj swoje myśli w pożądanym kierunku. Jeśli zmiany, które dostrzegasz tuż przed sobą nie są tymi, których pragniesz, możesz zatrzymać je albo zmodyfikować przy pomocy swoich myśli.

1i 6 jako116 lub 661 – Utrzymuj swoje myśli w stanie niebiańskim i pozwól odejść zmartwieniomświata materialnego. (Uwaga: 611 oznacza: „Poproś o pomoc w naprawianiu czegośw świecie materialnym, co irytuje cię lub obecnie zaprząta”)

1i 7 jako 117 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, więc idź nią dalej! Jest to znak, że dobrze wybierasz swoje myśli i że powinieneś skupić się bardziej stanowczo na swoich celach. Upewnij się, że dołączasz do swoich myśli odpowiednie emocje; na przykład: odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w swoim życiu. Wdzięczność przyspieszy twoje manifestacje.

1i 8 jako 118 lub 881 – Zbliżasz się do końca znaczącej fazy twojego życia. Jeśli jesteśzmęczony tą jego częścią, ciesz się, ponieważ wkrótce będziesz ono uzdrowione lub zastąpione czymś lepszym. Poddaj się i uwolnij te części twojego życia, które nie służą, kiedy nadchodzą myśli o lepszym życiu.

1i 9 jako 119 lub 991 – Twoje myśli otworzyły przed tobą nowe drzwi. Masz sposobność, by przyjrzećsię bacznie swoim myślom i stanąć oko w oko ze swoją kreacją. Oddal stare niepowodzenia, skoro są one zastępowane nowymi wydarzeniami, w zgodzie z twoimi pragnieniami.

1i 0 jako 100 lub 110 – Potężne Boskie przewodnictwo od Boga i aniołów prosi cię, abyśpodwyższył swoje myśli. Być może modlisz się to, aby być szczęśliwszym i zdrowszym. Jeśli tak jest, masz odpowiedź na swoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego szukasz, rodzi się pośród twoich myśli. Poproś Boga, aby ukierunkowałtwoje myśli i wsparł cię podczas tego czasu przełomu.
 
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz


Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - cd.


Kombinacje liczby 22 i 1 jako 221 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona gotowe do wykiełkowania. Już możesz ujrzeć dowody na to, jak owocują twoje pragnienia. Są to sygnały, że sprawy idąw pożądanym przez Ciebie kierunku. Utrzymuj wiarę!

2 i 3 jako 223 lub 323 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana – wypełni ją szczęście, którego szukasz. Ciesz się nowym etapem swojego życia!

2 i 4 jako 224 lub 244 – Jak jest to powiedziane w uduchowionym tekście Kursu cudów:„Aniołowie wzmacniają twój nowy cel”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w sprowadzaniu swoich pragnień do rzeczywistości. W tym czasie szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencje liczb 2 i 4 są znakiem od twoich aniołów, które mówią ci, że właśnie teraz ściśle pracują z tobą.

2 i 5 jako 255 lub 225 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń. Zatem możesz spodziewać się zmiany szybciej niż ją przewidujesz. Nie porzucaj swoich zamiarów, kiedy twojeżyczenia urzeczywistniają się. Mogą się spełnić w sposób nieoczekiwany, więc zachowaj wiarę. Rozmawiaj często z Bogiem i proś o otuchę.

2 i 6 jako 266 lub 262 – Na twojej drodze stoi nowy cel lub nabytek.

2 i 7 jako 277 lub 272 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, o przyjęcie do szkoły lub pożyczkę? Te liczby zapowiadają dobre wieści. Proszą cię, abyś trzymał się celu i zachował niezachwianą wiarę.

2 i 8 jako 288 lub 282 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać, podczas gdy inne zaczynająsię zamykać. Upewnij się, że obecnie słuchasz uważnie głosu swojej intuicji, kiedy wiedzie cię ona w kierunku działań, które zapewnią ci trwałą obfitość w czasie tych przejść.

2 i 9 jako 299 lub 292 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś z powodu straty (praca, ukochana itd.), spodziewaj się, że zostanie to wynagrodzone w najbliższym czasie. Wszystko pracuje na twoje dobro, mimo że może za kulisami dziać się będzie tak wiele, że będziesz myślał, że Bóg zapomniał o Tobie. Nie martw się! Odczuwaj energięswojego życia, która obecnie zmierza naprzód. Twoje ostatnio poniesione straty nie są żadnąkarą, natomiast wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.

2 i 0 jako 200 lub 202 – Bóg chce, abyś wiedział, że nie zapomniał o tobie ani nie odrzucił cię. Kocha cię bardzo! W rzeczywistości Bóg organizuje cudowny nowy etap twojego życia. Rozmawiaj z Bogiem często, a poczujesz ten nadchodzący cud „boskiego porządku.” Czasami pewne czynniki muszą dojść do głosu, zanim osiągniesz spełnienie swoich pragnień. Dopóki utrzymujesz wiarę, nic nie zablokuje osiągnięcia twoich marzeń.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz


C.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - 3

Kombinacje liczby 33 i 1 jako 311 lub 313 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz tobą nad twoimi procesami myślowymi. Działają na wiele sposobów jako mentorzy, nauczając cię starożytnych mądrości zaangażowanych w urzeczywistnienie. Przesyłają ci energię, abyś nie odczuwał zniechęcenia o zalecają,abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, wskazówki i sugestie na temat twojego celu życia. Jednakże zawsze nauczają, że każdy akt stwarzania rozpoczyna się na poziomie myśli oraz idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybraćmądrze to, czego chcesz.

3 i 2 jako 322 lub 332 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje na twoją korzyść. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana, wypełni się szczęściem, do którego dążysz. Ciesz się nowym etapem życia!

3 i 4 jako 334 lub 344 – Teraz masz pomoc ze wszystkich stron! Są obok ciebie zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie, gotowi do pomocy, prowadzenia cię i kochania ciebie. Dotrzyj do nich, skoro oni docierają do ciebie.

3 i 5 jako 353 lub 335 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką życiowąszansę, która się zbliża. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzają cię za rękę w czasie tej zmiany i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij tę zmianę i zobacz, jakie błogosławieństwa z niej wynikają.

3 i 6 jako 363 lub 336 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w urzeczywistnieniu środków materialnych, które są ci potrzebne dla twojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy są to pieniądze na czesne lub środki pozyskane na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracująnad tym, by sprowadzić je do ciebie. Chcą, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, skoro bardziej umożliwi ci ona udzielenie tej pomocy innym.

3 i 7 jako 377 lub 373 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Widzą twoją prawdziwą wewnętrznąboskość, lecz także popierają twój wybór ścieżki, którą idziesz. Chcą, abyświedział, że zasłużyłeś na szczęście i na przepływ świętych błogosławieństw, pochodzących z twojego Boskiego dziedzictwa i będących skutkiem wybranej przez ciebie drogi.

3 i 8 jako 338 lub 383 – „Rób tak dalej” - mówią do Ciebie mistrzowie. Podnoś energię i skup swoje myśli i uczucia. Ponownie wyrównaj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, każdym oraz całym życiem.

3 i 9 jako 393 lub 339 – Jest to mocny przekaz, abyś uwolnił w swoim życiu sytuacje, które nie są uczciwe lub które spełniły swoje zadanie. Nie podtrzymuj sztucznie tych sytuacji z powodu lęku. Wiedz, że w każdej chwili jesteś pod opieką. Jest to ważne, abyś utrzymywał pozytywne przekonania na swój temat oraz na temat swojej przyszłości. Ten punkt widzenia naprawdę kreuje to, czego doświadczasz, więc poproś mistrzów, aby pomogli ci wybierać twoje myśli z punktu widzenia miłości.

3 i 0 jako 300 lub 330 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się zwrócić twoją uwagę najprawdopodobniej w odniesieniu do twojego Boskiego celu. Czy jest jakaśwskazówka, którą zignorowałeś po jej otrzymaniu? Jeśli tak, możesz miećodczucie, że właśnie się zatrzymałeś. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem zaalarmowania cię, że powinieneś dołożyć swoją cząstkę do procesu współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za wskazówkami twojego Boskiego przewodnictwa, abyś dokonał pewnych działań.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata BoguszC.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 4

 

 

 

4 i 1 jako 441 lub 411 – Aniołowie mocno nalegają, abyś właśnie teraz obserwował swoje myśli. Radzą, abyś wyraził życzenie, ponieważ obecnie jesteś w drodze do przejawienia się twoich myśli.  (UWAGA: 411 oznacza: „Poproś anioły o nieco więcej informacji, których obecnie potrzebujesz”.)

4i 2 jako 442 lub 422 – Jak powiedziano w uduchowionym tekście Kursu cudów: „Aniołowie pielęgnują twój świeżo postały pomysł”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w dokonywaniu przemian, których pragniesz. Jest to czas, kiedy szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencja liczb 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, które mówią  ci, że właśnie ściśle z tobą współpracują.

4 i 3 jako 443 lub 433 – Właśnie teraz masz wokół siebie mnóstwo pomocy! Zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie są tutaj, by pomagać, prowadzić i kochać cię. Dotrzyj do nich, tak jak oni docierają do ciebie.

4 i 5 jako 455 lub 445 – Twoi aniołowie właśnie teraz zaangażowali się w jedną z twoich znaczących zmian życiowych.

4 i 6 jako 445 lub 466 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że za bardzo skupiasz się na świecie materialnym. Proszą cię, abyś oddał im swoje troski i zmartwienia, aby one mogły interweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje  zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.

4 i 7 jako 477 lub 447 – Aniołowie gratulują ci i mówią: „Pracuj dalej tak wspaniale!  Jesteś na fali. Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ  będzie to miało wielki i pozytywny skutek”.

4 i 8 jako 488 lub 448 – Jest to przesłanie od twoich aniołów, że pewna faza twojego życia jest na ukończeniu. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są przy tobie i pomogą ci, prowadząc cię do nowej sytuacji, która lepiej odpowiada twoim potrzebom, pragnieniom i zamiarowi.

4 i 9 jako 494 lub 449 – Aniołowie mówią ci, że jest to czas, by opuścić sytuację, która się kończy. Przypominają ci, że kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie. Aniołowie z pewnością pomagają ci w otwarciu nowych drzwi i uzdrawiają wszelkie cierpienie, które towarzyszy przejściu, w trakcie którego obecnie jesteś. Poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, że te zakończenia i początki są odpowiedziami na twoje modlitwy.

4i 0 jako 440 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś naprawdę bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, a uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i uporasz się ze wszelkimi wyzwaniami.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata BoguszC.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb 


Kombinacje liczby 55

5 i 1 jako 511 lub 515 – Twoje myśli stwarzają w Twoim życiu zmiany. Kieruj nadal swoje myśli w upragnionym kierunku. Jeśli zmiany, które nadchodzą, postrzegasz jako nie te, których pragniesz, możesz je zatrzymać lub zmienić poprzez modyfikowanie swoich myśli.

5 i 2 jako 522 lub 552 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń, zatem spodziewaj się, że zmiana nadejdzie szybciej niż przewidujesz. Nie pozwól sobie na zaniechanie ich, kiedy twoje życzenia spełniają się. Może to stać się w nieprzewidzianych okolicznościach, więc zachowaj wiarę. Często rozmawiaj z Bogiem i proś o potwierdzenie.

5 i 3 jako 533 lub 553 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką zmianę w życiu, która jest nieunikniona. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzą cię przez tę zmianę i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij te zmianę i dopatruj się w niej błogosławieństw.

5 i 4 jako 554 lub 544 – Twoi aniołowie są obecnie zaangażowani w jedną ze znaczących zmian w twoim życiu.

5i 6 jako 556 lub 566 – Twoje życie, jeśli chodzi o sprawy materialne, znacząco się zmienia, może to być nowy dom, samochód lub inny rodzaj stanu posiadania.

5 i 7 jako 577 lub 575 – Jest to zatwierdzenie faktu, że jesteś u celu. Zmiana jest bliska i wzbogaci cię albo fizycznie, albo emocjonalnie lub intelektualnie – albo na wszystkie te trzy sposoby. Nie schodź z tej drogi, a wkrótce zobaczysz dowód na to, że zmiany dodają coś do twojego życia oraz życia osób z twojego otoczenia.

5 i 8 jako 588 lub 558 – Ta kombinacja liczb oznacza dla ciebie godzinę 11. - tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas dokonywania się tej zmiany, która jest nieuchronna.

5 i 9 jako 599 lub 595 – Jest ważne, po to by zmiany urzeczywistniły się w twoim życiu, abyś uwolnił się od przeszłości. Ta kombinacja liczb prosi cię, abyś pozwolił odejść staremu i wiedział, że służy to pewnym żywotnym funkcjom w tym czasie. Jednakże życie jest płynne i zmiana jest nieunikniona.  Wiedz, że nowe puka do twoich drzwi, czekając, abyś je wpuścił. Zaproś nowe do siebie, odrywając się z miłością od starego.

5 i 0 jako 500 lub 550 – Ważne przesłanie, które pozwoli ci dowiedzieć się, że zmiany w twoim życiu zachodzą w Boskości i doskonałym porządku. Są one darem od Boga i są zgodne z Jego wolą, dla dobra twojego wyższego Ja.
 

 
 
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
Cd. Doreen Virtue - Anielskie sekwencje liczb
Kombinacje liczby 66

6 i 1 jako 611 lub 661 – Kieruj swe myśli ku niebu i pozwól, by odeszły zmartwienia dotyczące spraw materialnych. Uwaga: 611 znaczy: “Poproś o pomoc w naprawieniu czegoś, co w świecie materialnym, irytuje cię i zaprząta właśnie teraz”.

6 i 2 jako 622 lub 662 – Na twojej drodze pojawi się nowy nabytek.

6 i 3 jako 663 lub 633 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w zamanifestowaniu się materialnych rzeczy, których potrzebujesz  dla swojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy oznacza to pieniądze na czesne lub przyznane ci na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracują nad tym, by przyszły one do ciebie. Chca, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, ponieważ umożliwi ci ona udzielanie jej innym.

6 i 4 jako 644 lub 664 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że zbytnio skupiasz się na świecie materialnym. Proszą, abyś powierzył im swoje zmartwienia, by mogli interweniować.  Równoważnie utrzymuj skupienie na sprawach nieba i sprawach ziemi, i wiedz, że twoje wsparcie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.

6 i 5 jako 665 lub 655 – Twoje życie materialne zmienia się w sposób znaczący, może to być nowy samochód lub inny stan posiadania.

6 i 7 jako 667 lub 677 – Potwierdzenie, że twoje myśli i prace dotyczące świata materialnego są właściwe. Pomyślnie równoważysz swoje myśli i działania, tak że masz pieczę nad swoim umysłem, ciałem i duchem.  Wykonuj dalej tę wspaniałą pracę!

6 i 8 jako 668 lub 688- Masz zamiar rozstać się z czymś z twojego materialnego świata, np. sprzedać coś, co posiadasz. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się lub sprzedać czegoś w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje mysli i ukierunkować je. Jednakże, jeśli masz zamiar sprzedać lub pozbyć się w swoim życiu czegoś materialnego, przyjmij ten przekaz jako znak, że twoje życzenie niedługo się spełni.

6 i 9 jako 669 lub 699 – Oderwij się od swoich rzeczy materialnych, szczególnie jeśli miałeś jakieś obsesje związane ze szczególnym rodzajem posiadanych przez ciebie rzeczy. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś odpuścił i oderwał się. Ten przekaz mówi także, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione przez coś lepszego. Bądź otwarty na otrzymanie czegoś, co przewyższy twoje oczekiwania, skoro jesteś gotowy na coś nowego. Zasłużyłes na najlepsze!

6 i 0 jako 600 lub 660 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy na temat twojego życia materialnego. Boska wskazówka od Boga zaleca, abyś mniej się skupiał na ziemskich pragnieniach. Nie oznacza to, że Bóg prosi cię, abyś prowadził uboższe życie, twój Stwórca prosi cię, abyś spróbował bardziej duchowego nastawienia co do zaspokojenia twoich potrzeb. Wiedz, że Bóg jest w tobie i jest źródłem wszystkiego, czego potrzebujesz.  Po prostu utrzymuj wiarę i wdzięczność, i bądź otwarty na znaki i nowe sposobności, które sprowadzą do ciebie to, czego potrzebujesz w świecie materialnym. Słowa: "Szukajcie najpierw Królestwa Niebieskiego, a cała reszta bedzie wam dodana” są sercem przekazu tej sekwencji liczb.  Możesz otrzymać więcej informacji, czytając  The Abundance Book  (Księgę obfitości) Johna Randolpha Price’a (opublikowaną przez Hay House) lub Kazanie na Górze w Ewangelii Mateusza.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
 

C. D. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 7


 


7 i1 jako 711 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, idź nią dalej! Oznacza to, że dobrze wybierasz swoje myśli i powinieneś bardziej się skupić na swoich celach. Bądź pewny tego, że dodajesz do swoich myśli właściwe emocje: na przykład, odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspieszy proces twoich manifestacji.

7 i 2 jako 722 lub 772 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, przyjęcie do szkoły lub  pożyczkę? Te liczby sygnalizują dobre wieści. Proszą, abyś wyluzował się i nie pozwolił na to, by twoja wiara się zachwiała.

7 i 3 jako 773 lub 733 – Wniebowstapieni mistrzowie cieszą się. Oni nie tylko widzą twoją prawdziwą wewnętrzną Boskość, ale także są potwierdzają trafny wybór twojej ścieżki. Chcą, abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, więc daj swoje przyzwolenie na przepływ świętego błogosławieństwa, które przychodzi wraz z twoim Boskim dziedzictwem i wybraną ścieżką.

7 i 4 jako 774 lub 744 – Aniołowie gratulują ci i mówią: “Pracuj tak dalej, idzie ci świetnie! Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ daje to wielki i pozytywny efekt”.

7 i 5 jako 775 lub 755 – Jest to utwierdzenie w tym, że jesteś w trakcie wprowadzania zmiany, która wzbogaci cię fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jednocześnie w tych trzech aspektach. Trzymaj się kursu a wkrótce ujrzysz dowód na to, jak zmiany dodają coś do twojego życia i życia osób z twojego otoczenia.

7 i 6 jako 776 lub 766 – Potwierdzenie tego, że twoje myśli i praca w świecie materialnym są właściwe. Z powodzeniem równoważysz swoje myśli  i działania, przez co dbasz o swój umysł, ciało i ducha. Wspaniale! Pracuj tak dalej!

7 I 8 jako 778 lub 788 – Czy nie masz odczucia, że pewna część twojego życia, taka jak praca lub związek kończy się? Jest to potwierdzenie, że twoje przeczucia są właściwe. Ten koniec może oznaczać pozytywną zmianę w napiętej sytuacji lub potwierdzać fakt, że pewna część twojego życia zbliża się do zakończenia. Niemniej, ta sekwencja liczb obwieszcza dobre wiadomości na temat zbliżającej się pozytywnej zmiany w sytuacji. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

7 i 9 jako 779 lub 799 – Gratulacje! Porzucasz stare etapy swojego życia, które już nie pasują do obecnego ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odpowiada twojemu najlepszemu wizerunkowi siebie. Ta sekwencja liczb wspiera twoją decyzję, by żyć szczerze.

7 i 0 jako 700 lub 770 – Posłaniec lub posłanniczka bezpośrednio od Boga chwali cię za pracę mentalną, duchową i fizyczną, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom  na obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
 


Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 8


8 i1 jako 811 lub 881 – Zbliżasz się do zakończenia znaczącego etapu swojego życia. Jeśli jesteś zmęczony jakąś częścią swojego życia, możesz odczuć zadowolenie, ponieważ wkrótce zostanie ona uzdrowiona lub zastąpiona czymś lepszym. Zrzeknij się i odpuść te części twojego życia, które już odeszły, ponieważ przychodzą do u ciebie myśli o lepszym życiu.

8 i 2 jako 822 lub 882 – Jedne drzwi się otwierają, a inne – zamykają. Upewnij się, że  obecnie bardzo pilnie słuchasz swojej intuicji, ponieważ zaprowadzi cię ona do podjęcia kroków, dzięki którym zapewnisz sobie stałą obfitość podczas tych przemian.

8 i 3 jako 883 lub 833 – „Rób tak nadal” – mówią do ciebie mistrzowie. Podnieś energię i skup się na swoich myślach i odczuciach. Skalibruj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, z każdym człowiekiem i z całym życiem.

8 i 4 jako 884 lub 844 – Jest to przekaz od twoich aniołów, że pewien etap twojego życia niedługo się zakończy. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są z tobą i będą pomagać, prowadząc cię do nowej sytuacji, bardziej dopasowanej do twoich potrzeb, pragnień i celu.

8 i 5 jako 885 lub 855 – Ta sekwencja liczb sygnalizuje, że jest to dla ciebie godzina 11., tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas trwania tej zmiany, która jest teraz wdrażana.

8 i 6 jako 886 lub 866 – Zbliża się czas, kiedy odejdzie od ciebie coś, co wiąże się z twoim materialnym światem, np. sprzedażą czy stanem posiadania. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się ani sprzedać niczego w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje myśli oraz ich ukierunkowanie. Jednakże, jeśli zamierzasz sprzedać lub pozbyć się czegoś ze świata materii, weź pod uwagę ten znak, że twoje życzenie realizuje się.

8 i 7 jako 887 lub 877 – Czy nie przeczuwasz, że pewna część twojego życia – praca lub związek właśnie się kończy? Jest to potwierdzenie słuszności twoich przeczuć. Zakończenie może oznaczać znaczącą, pozytywną zmianę sytuacji  lub fakt, że kończy się pewna część twojego życia. Niezależnie od tego ta sekwencja liczbowa zapowiada dobre wiadomości o nadchodzącej pozytywnej zmianie, która zakończy tę napiętą sytuację. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

8 i 9 jako 889 lub 899 – Pewna znacząca faza twojego życia zaczyna się kończyć, przynosząc wydarzenia, które również się zakończą efektem domina.  Jak pociąg, który dojeżdża do końca toru, samochód hamuje, podczas gdy następne samochody potrzebują chwili, aby zwolnić, zanim zatrzymają się. Ta sekwencja liczbowa jest przekazem, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie martw się, ponieważ te zmiany są dla nowych następstw i okoliczności, które się dla ciebie rozpoczynają.

8 i 0 jako 800 lub 808 – Przekaz od Boskiego Stwórcy, sygnalizujący, że zbliżające się zakończenie jest częścią twojego ogólnego planu. Są odpowiedzi na twoje modlitwy i wszystko jest zgodne z wolą Boga. Poproś Boga, aby pomógł ci oddalić wszelkie obawy i zmartwienia, które możesz mieć w związku z nadchodzącymi zmianami.
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
 

 

Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb
 
 

Kombinacje liczby 9

9 i 1 jako 991 lub 919 – Otworzyły się przed Tobą nowe drzwi, co jest skutkiem twoich myśli. Masz sposobność, aby bacznie przyjrzeć się swoim myślom i stanąć oko w oko ze swoimi kreacjami. Niech stare sprawy odpadną od ciebie a zastąpią je nowe, zgodnie z twoimi pragnieniami.

9 i 2 jako 992 lub 922 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś na skutek straty (praca, partner etc.), spodziewaj się, że zostanie ona wyrównana w niedalekiej przyszłości. Wszystko pracuje na twoją korzyść, chociaż wiele dzieje się poza sceną i możesz uważać, że Bóg zapomniał o tobie. Nie martw się! Poczuj, jak energia twojego życia zmierza naprzód. Twoja ostatnia strata nie była karą, a wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.

9 i 3 jako 993 lub 939 – Jest to mocny przekaz, abyś pozwolił odejść ze swojego życia sytuacjom, które nie są uczciwe lub nie służą swojemu celowi. Nie przywiązuj się sztucznie do sytuacji z powodu strachu. Wiedz, że zadbano o wszystko w każdej chwili. Jest to istotne, abyś utrzymywał pozytywne postrzeganie siebie i swojej przyszłości. Właśnie ten punkt widzenia kształtuje twoje doświadczenia,  poproś więc mistrzów, aby pomogli ci wybrać myśli przepełnione najwyższą miłością.

9 i 4 jako 994 lub 944 – Aniołowie mówią do ciebie, że nadszedł czas, abyś pozwolił odejść sytuacji, która się zakończyła. Przypominają ci, że kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Aniołowie z pewnością pomagają ci otworzyć te nowe drzwi i uzdrowić wszelki ból, który towarzyszy przemianie, przez którą właśnie przechodzisz. Prosimy, poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, a owe zakończenia i zapoczątkowania są odpowiedziami na twoje modlitwy.

9 i 5 jako 959 lub 995 – Aby mogła się przejawić nowa zmiana, jest ważne, byś uwolnił się od przeszłości. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś odprawił stare i wiedział, że służyło ono istotnym celom w swoim czasie. Jednakże życie płynie dalej i zmiana jest nieunikniona. Wiedz, że nowe puka do twoich drzwi, czekając, aż je wpuścisz. Zaproś nowe, kiedy z miłością odłączysz się od starego.

9 i 6 jako 966 lub 996 – Oderwij się od swoich spraw materialnych, szczególnie jeśli masz jakieś obsesje związane z czymś konkretnym, co jest twoją własnością. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś uwolnił się i oderwał. Jest to również przekaz mówiący, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione czymś lepszym. Bądź otwarty na otrzymanie czegoś, co przekroczy twoje oczekiwania (w sensie stanu posiadania), kiedy już będziesz gotowy do aktualizacji. Zasłużyłeś na najlepsze!

9 i 7 jako 977 lub 997 – Gratulacje! Wyrzuciłeś ze swego życia wszystko, co już nie pasuje do ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odzwierciedla twoje najlepsze mniemanie o sobie. Ta sekwencja liczb popiera z entuzjazmem twoją decyzję, aby żyć naprawdę.

9 i 8 jako 998 lub 988 – Pewna znacząca faza twojego życia dobiega do końca, niosąc z sobą inne wydarzenia, które również zakończą ją na zasadzie efektu domina. Podobnie jak pociąg dochodzący do końca torów,  samochód zatrzymuje się, podczas gdy jadący za nim rząd samochodów musi mieć chwilę, aby zwolnić, zanim się zatrzymają. Ta sekwencja liczb jest przekazem, który mówi, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie martw się tym, ponieważ te zmiany są potrzebne dla nowych sekwencji i okoliczności, które otwierają się przed tobą.

9 i 0 jako 900 lub 909 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy, sygnalizujący, że właśnie kończy się pewna część twojego życia i jest to prowadzone przez Boga. Niczego nie tracisz. Nie ma śmierci ani wypadków. Ostatnia zmiana, jaka nastąpiła w twoim życiu, dzięki której znacząca część twojego życia została zatrzymana lub odmieniona, jest w rzeczywistości odpowiedzią na twoją modlitwę. Bóg daje ci do zrozumienia, że nie podejmuje żadnych kroków przeciw tobie ani nie „powoduje” twojej straty. Natomiast plan twojego życia lub modlitwy przywołały do ciebie tę zmianę życiową, dzięki twojej własnej mocy, danej ci przez Boga. Zechciej przebaczyć wszystkim, którzy byli włączeni w tę sprawę, abyś mógł być lekki i wolny, kiedy wejdziesz w nową i piękną fazę swojego życia.
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz

 
 
 
 
Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 9

0 i 1 jako 001 lub 010 – Potężne Boskie przewodnictwo Boga i aniołów prosi Cię, abyś odmienił swoje myśli. Być może modlisz się, abyś był szczęśliwszy i zdrowszy. Jeśli tak jest, masz odpowiedź na swoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego pragniesz, narodziło się poprzez twoje myśli.  Poproś Boga, aby kierował twoimi myślami i wspierał cię w tym czasie przemiany.

0 i 2 jako 002 lub 020 – Bóg chce, byś wiedział, że nie zapomniał o tobie i nie odrzuca Cię. Kocha cię bardzo mocno! Tak naprawdę Bóg aranżuje cudowny, nowy okres twojego życia. Rozmawiaj z Nim często a odczujesz ten nadchodzący cud. Bóg przypomina ci również o ważności „Boskiej rachuby czasu”.  Czasami muszą mieć miejsce pewne czynniki, zanim osiągnięty zostanie upragniony przez ciebie rezultat. Dopóki podtrzymujesz  w sobie wiarę, nic nie przeszkodzi spełnieniu się twoich pragnień.

0 i 3 jako 003 lub 300 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się przyciągnąć twoją uwagę, najprawdopodobniej również szacunek dla sprawy powiązanej z twoim Boskim celem. Czy ostatnio ignorowałeś jakieś wskazówki? Jeśli tak, możesz teraz czuć się jak powalony. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem, który ma cię zaalarmować co do faktu, że musisz wykonać swoją część w dziele współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za głosem Boskiego przewodnictwa podczas podejmowania niektórych działań.

0 i 4 jako 040 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, ponieważ w ten sposób uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i dasz sobie radę z każdym wyzwaniem.

0 i 5 jako 050 lub 055 – Ważny przekaz, który pozwala ci dowiedzieć się, że zmiany w twoim życiu są Boskie i w doskonałym porządku. Są one darem od Boga oraz dopasowaniem się do Jego woli twojej wyższej jaźni.

0 i 6 jako 006 lub 066 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy na temat twojego życia materialnego. Boskie przewodnictwo Boga prosi cię, abyś mniej skupiał się na ziemskich pragnieniach. Nie oznacza to, że Bóg prosi cię, abyś prowadził życie w ubóstwie, lecz chodzi o to, abyś starał się o bardziej uduchowione podejście do spełnienia swoich potrzeb duchowych. Wiedz, że Bóg  przebywa w tobie i jest twoim źródłem wszystkiego, czego potrzebujesz. Po prostu zachowaj wiarę i bądź otwarty na sygnały lub nowe okoliczności, które sprowadzą do ciebie twoje materialne potrzeby. „Szukajcie najpierw królestwa Bożego, a wszystko inne będzie wam dodane”. Słowa te to trzon przekazu tej sekwencji liczb. Możesz uzyskać więcej informacji na temat tego procesu, czytając Księgę obfitości (The Abundance Book) Johna Randolpha Price’a (wydanie- Hay House) lub „Kazanie na Górze” w ewangelii Mateusza.

0 i 7 jako 007 lub 070 – „Posłaniec” od Boga wyraża ci uznanie za mentalną, duchową i fizyczną pracę, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom na swojej obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.

0 i 8 jako 088 lub 080 – Przekaz od twojego Boskiego Stwórcy, sygnalizujący że przyszłe zakończenia są częścią ogólnego Boskiego planu. Są to odpowiedzi na twoje modlitwy i jest to w zgodzie z Boską wolą wobec ciebie. Poproś Boga, aby pomógł ci  uśmierzyć wszelkie obawy i zmartwienia, które możesz mieć w związku z nadchodzącymi zmianami.

0 i 9 jako 099 lub 090 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy sygnalizujący, że ta część twojego życia właśnie się zakończyła pod boskim przewodnictwem. Naprawdę nic nie straciłeś. Nie ma śmierci ani żadnych wypadków. Ostatnia zmiana, które zaszły w twoim życiu, której znacząca część została zatrzymana lub zmodyfikowana, jest rzeczywiście odpowiedzią na twoje modlitwy. Bóg daje ci do zrozumienia, że On niczego Ci nie zabiera i nie „powoduje” twojej straty. Natomiast powoduje je  plan twojego życia albo modlitwy przywołały do ciebie tę zmianę w życiu, dzięki twojej własnej, danej od Boga mocy. Zechciej przebaczyć wszystkim, którzy są włączeni w tę zmianę, abyś mógł być światłem i wolny, kiedy wejdziesz w nową i piękną fazę swojego życia.

Był to fragment książki Healing with the Angels - Doreen Virtue.

Doreen Virtue posiada niższy stopień uniwersytecki i stopień magistra nauk humanistycznych oraz stopień doktora psychologii doradztwa i przez całe życie jest jasnowidzącą, który współpracuje z królestwem anielskim. Jest autorką ponad 20 książek o aniołach, czakrach, Kryształowych Dzieciach, Dzieciach Indygo, innych kwestiach ciała i umysłu, ducha, zdrowia i diety, i w tym bestsellerowej pozycji Uzdrawianie z Aniołami, wiadomości od Aniołów i Liczby Anielskie.


Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić jej stronę internetową: www.AngelTherapy.com. Możesz także posłuchać na żywo cotygodniowej audycji Doreen i posłuchać wersji czytanej, odwiedzając www.HayHouseRadio.com - © 2009 Anioł Therapy, Inc Wszelkie prawa zastrzeżone. Originalny post z 18 sierpnia 2008 przez http://www.spiritlibrary.com

 Inc. All Rights Reserved. Originalny post z 18 sierpnia 2008 via http://www.spiritlibrary.com

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz

Całość Anielskich sekwencji liczb – w zakładce Numerologia anielska - Doreen Virtue na tym blogu.