Google+ Followers

niedziela, 19 stycznia 2014

Numerologia partnerska - Jak sprawdzić szanse na udany związek. Część 7. i 8.


 
 
Zdjęcie: bialczynski.wordpress.com
 
 
 
Siódemka z Siódemką
 
Będzie dobrze, jeśli ci indywidualiści ustanowią dla siebie odrębne terytoria. Będzie to związek „na dystans”(nawet w obrębie jednego metrażu), lecz oboje będą służyć sobie wsparciem, okazywać szacunek dla indywidualności i wolności, doskonale się zrozumieją i docenią swoje bezsprzeczne zalety, talenty i wartości.
 

Siódemka z Ósemką 

To dwa różne światy, tyle że w pewnych przypadkach nie do końca, o czym za chwilę. Ponieważ obie te dusze wykazują dużą dojrzałość i mądrość, potrafią doskonale i skutecznie współpracować. Siódemka dyskretnie inspiruje Ósemkę i potrafi docenić jej skuteczność, natomiast Ósemka docenia mądrość Siódemki i korzysta z niej. Jest jeszcze jedna możliwość. Ósemka to liczba transformacji – przechodzenia z poziomu materialnego na poziom mentalny i duchowy. Gdy Ósemka osiągnie poziom duchowy, staje się mistykiem. Wówczas związek funkcjonuje na zasadzie współpracy dwóch istot, które korzystając ze swojej wiedzy ezoterycznej i siły ducha tworzą bardzo konkretne wartości dla duchowości ludzkości.
 

Siódemka z Dziewiątką 

To para przyjaciół, których łączą podobne ideały, przekonania i zapał do poznawania tajemnic świata. Porozumienie jest doskonałe a do tego oboje doceniają wartość rozwoju duchowego i oferują sobie wzajemne wsparcie. O ile zabezpieczą sobie finansowe zaplecze związku, może on być bardzo udany.
 

Ósemka z Ósemką 

Dwaj potentaci finansowi i biznesowi. Para, której celem i ambicją jest dążenie do dobrobytu, wręcz okazałości. To właściwie dwuosobowy sztab lub prezydium korporacji.  Kiedy połączą siły, osiągną każdy cel. Chyba że uwikłają się w walkę o władzę i pozycję oraz szukanie okazji do rewanżu.
 

Ósemka z Dziewiątką 

Dzięki dojrzałości i mądrości obojga jest to bardzo twórczy związek. Ósemka docenia wiedzę i mądrość Dziewiątki, a ta zaakceptuje przywódcze talenty, konkretne podejście i nieprzeciętną skuteczność Ósemki. Oboje mają sobie dużo do przekazania. Najczęściej lekcją, jaką Ósemka otrzymuje od Dziewiątki jest bezinteresowność działania i szerokie i pełne życzliwości spojrzenie na ludzkość.
Natomiast Dziewiątka ściągnięta przez Ósemkę z obłoków może zyskać bardziej konkretne podejście do rzeczywistości.
 

Dziewiątka z Dziewiątką

To może być piękny związek albo totalna porażka. Dwoje mędrców i filozofów                 o bardzo bogatym wnętrzu może ze sobą twórczo współpracować albo nawzajem się zwalczać, dyskredytować i wykorzystywać. Mogą razem się rozwijać, o są w stanie docenić w partnerze osobę równie mądrą, jak oni sami.

 

C.d.n. – Dlaczego czasem dokonujemy „złych wyborów”?
 

Opracowanie autorskie: Anna Małgorzata Bogusz