Google+ Followers

środa, 15 stycznia 2014

Numerologia partnerska - Jak sprawdzic szanse na udany związek. Część 4.

Jak sprawdzic szanse na udany związek. Część 4.
Czwórka z Czwórką

Dwójka pracusiów. Oboje mają tyle zalet, że aż szwy puszczają! Pracowici, solidni, konsekwentni, uczciwi i dokładni. Osiągną każdy starannie przygotowany cel. Ponieważ będą w odniesieniu do siebie wierni i lojalni, utworzą dom spokojny, stabilny, trwały, pełen harmonii. Dzieci będą wychowywane konsekwentnie i w duchu tradycyjnych zasad. Jedyne, czego będzie brakować w tym związku to polot, fantazja, nutka romantyzmu lub szaleństwa.


Czwórka z Piątką 

Czwórka jest zdyscyplinowana, słowna i odpowiedzialna, natomiast Piątka – zmienna i niekonsekwentna, a wszelka odpowiedzialność jest jej niemiła. Jedno będzie się irytować, a drugie nudzić. Jest jednak szansa, że znajdą porozumienie, wówczas Czwórka się rozluźni a Piątka nieco ustabilizuje.


Czwórka z Szóstką


To może być dobry i stabilny związek. Oboje są odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać i to w dobrej pełnej porozumienia atmosferze, kiedy wspólna praca daje radość i jeszcze bardziej zbliża do siebie partnerów. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i harmonii, lecz Czwórka powinna „ocieplić się”, przełamując swój zewnętrzny chłód i nauczyć się okazywać czułość i delikatność.


Czwórka z Siódemką 

Są to dwa różne światy, ale mają szansę na udane wspólne życie. Siódemka jest prawdziwą krynicą wiedzy, a Czwórka będzie wiedziała, jak tę wiedzę wykorzystać. Poza tym może stać się balastem, który ściąga z obłoków Siódemkę… 

Czwórka z Ósemką

Oboje są ambitni, pracowici, wytrwali, dążą do tego samego celu, czyli do pieniędzy i sukcesu. Mądra, przewidująca i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom. Ósemka zaś uszanuje niewątpliwe zalety Czwórki jako świetnego wykonawcy i wspólnika w realizacji celów.

 Czwórka z Dziewiątką


Każde z nich ma swój świat i wcale nie pragnie poznania świata partnera. Żyją obok siebie. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami, abstrakcją. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Czwórka nada realny kształt marzeniom Dziewiątki, pomagając w ich materialnej realizacji.

 

Opracowanie autorskie: Anna Małgorzata Bogusz