Google+ Followers

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Numerologia partnerska - Jak sprawdzić szanse na udany związek - część 3.


Numerologia partnerska - Jak sprawdzić szanse na udany związek? - Część 3.
 
 
 
Trójka z Trójką

 

Dwoje artystów z pięknymi monologami, a scena jedna i publiczność też jedna. Każde chce wypowiedzieć swój tekst i być z aplauzem wysłuchane. Jak w teatrze – trwa rywalizacja wśród aktorów starannie pokryta uśmiechem ulubieńca publiczności, który żyć nie może bez pochwał i wyrazów podziwu. A tu obok ten wstrętny rywal/rywalka… To trudny związek. Jeśli uda się umiejętnie podzielić fanów…. Ale szanse są raczej znikome ...

 

Trójka z Czwórką

 

Dwa różne światy, różne sposoby porozumiewania się, przekonania, postawy. Trojka ziewa, zanim Czwórka skończy wypowiadać swoją kwestię, w duchu śmieje się z jej powagi, a zdyscyplinowanie i metodyczność Czwórki tylko ją śmieszy. Czwórka zirytowana roztrzepaniem i lekkomyślnością Trójki usiłuje nauczyć ją skupienia i porządku. Daremny trud! Tworzy się swoisty ring bokserski. W końcu ktoś kogoś znokautuje albo odda walkę walkowerem… i pójdzie sobie. Trojka powinna nabrać nieco powagi, Czwórka z kolei rozluźnić się, ale czy jest to możliwe? O ile inne wibracje Portretu sprzyjają, to tak!

 

Trójka z Piątką

 

Układ idealny dla pary przyjaciół, którzy wzajemnie stymulują się w rozwoju intelektualnym. Odbywają ciekawe, pouczające podróże, fascynuje ich sztuka, poznawanie nowych ludzi, są oczarowani przygodami i dobrze reagują na  niespodziewane zwroty akcji. Trójka inspiruje Piątkę, podrzuca nowe propozycje obszarów do eksploracji, natomiast Piątka nasili artyzm Trójki, podsunie jej nowe pomysły twórcze.

 

Trójka z Szóstką

 

Oboje cenią miłość i rodzinę, ciepło domowego ogniska, wygodę, zatem może to być udany związek. W zaciszu domowym mogą razem rozwijać swoje rozliczne zainteresowania i talenty. Lekkomyślna i nie zawsze odpowiedzialna Trojka może od Szóstki nauczyć się odpowiedzialności i jeśli nie obrazi się na „dydaktyczny smrodek” Szóstki, być może trochę poważniej podejdzie do niektórych zagadnień życia.

 

Trójka z Siódemką

 

Duże wyzwanie dla Trójki, ponieważ jest to spotkanie artysty - wagabundy z mędrcem. Nie jest to łatwy układ, chyba że na krótko. Raczej powierzchowna Trójka musiałaby przyjąć lub przynajmniej zaakceptować fakt, że Siódemka żyje w odmiennym świecie, preferuje inne wartości oraz inny styl życia. Jeśli jej się to uda, ma szansę rozwinąć swój talent na wyższym poziomie, ponieważ Siódemka bardzo pogłębi jej widzenie i rozumienie świata.

 

Trójka z Ósemką

 

Ósemka rządzi, ale i dostarcza Trójce środków materialnych, dzięki czemu Trójka błyszczy w całym tego słowa znaczeniu. Jest wówczas zdolna rozwijać swoje talenty. Jeśli Trojka pójdzie na kompromis i będzie umiała podporządkować się Ósemce, związek może być całkiem udany.

 

Trójka z Dziewiątką

 

Dwa światy: każde ma swoje własne koncepcje, przekonania i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, pomagać wszystkim naokoło, a Trójka widzi tylko siebie jako zasługującą na podziw i uwielbienie. Dziewiątce szkoda czasu i energii na bycie fanem niewątpliwie miłej Trójki, więc taki związek wielkich szans nie ma. Chyba że inne wibracje w Portrecie są bardziej duchowe lub nieco poważniejsze.

 

Opracowanie autorskie: Anna Małgorzata Bogusz