Google+ Followers

sobota, 11 stycznia 2014

Numerologia partnerska – jak sprawdzić szanse na udany związek? - część 2.

Spotyka się...Dwójka z Dwójką

Tu pojawia się możliwość, że mamy do czynienia z chociażby jedną Jedenastką, czyli chodzi o osobę, która żyje na co dzień wyższymi wartościami (nie oznacza to, że inne wibracje tego nie robią!), posiada wyższy poziom wrażliwości i empatii, przejawia intuicję ponadprzeciętną jak i liczne talenty, nie zawsze praktyczne…

Bardzo dobry związek dwóch emocjonalnych i wrażliwych Istot, które doskonale się rozumieją i bardzo dobrze współpracują na wszystkich obszarach, nawet tam, gdzie mają wspólnych zainteresowań. Jest to związek nie tylko miłości, ale  i szczerej, pięknej przyjaźni.

 Dwójka z Trójką

Trudny układ. Nie ma rywalizacji, ale także nie ma współpracy. Dwójka bardzo docenia siebie, chociaż dostrzega talenty Trójki. Po prostu nie chce współpracować. Sama posiada wiele wdzięku i zalet, więc nie spełnia oczekiwań Trójki, czyli nie zachwyca się nią i nie współpracuje. Trójka czuje się niedoceniana, co wywołuje w niej frustrację i obniżenie nastroju.

Dwójka z Czwórką

Bardzo korzystne połączenie, ale trzeba uważać na możliwość pojawienia się monotonii w tym związku. Czwórka uzupełnia liczne talenty Dwójki, dodając do  nich oraz do jej intuicji i przyjacielskiego nastawienia dozę cierpliwości i systematyczności. Oboje mogą bardzo skorzystać od siebie wzajemnie, tworząc związek silny, chociaż niekoniecznie kreatywny i dynamiczny. 

Dwójka z Piątką

Oboje przejawiają dużą emocjonalność, a Dwójka, która nie lubi i nie potrafi niczego robić sama, chętnie podzieli zainteresowania oraz inicjatywy Piątki, np. wyruszy z nią w daleką podróż, będzie serdecznym, pomocnym i lojalnym towarzyszem, cierpliwie wytrzymującym kapryśność, zmienność, impulsywność oraz pewną nieodpowiedzialność Piątki. Związek może być interesujący dla obojga, lecz istnieje niebezpieczeństwo dryfowania po meandrach, ze względu na przejawiający się u obojga brak stałości, zdecydowania i systematyczności.

 Dwójka z Szóstką

Oboje mają ciepłą naturę, więc teoretycznie powinni z sobą harmonizować. Jeżeli jednak w grę wchodzi układ Jedenastka – Szóstka, może być tak, że Jedenastka nie doceni wiedzy Szóstki, a jej opiekuńczość może potraktować nawet jako nadopiekuńczość lub tyranię domową. Mimo to stara się o harmonijne relacje. Jeśli zaś Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki, jest duża szansa na twórczy rozwój, najlepiej poprzez dzielenie pasji artystycznych.

Dwójka z Siódemką

Układ nieco niekomfortowy dla Dwójki, która do życia potrzebuje zapewnień, że jest kochana i potrzebna. Wrażliwa i potrzebująca serdecznego towarzystwa  Dwójka, pomimo swojej empatii może nie zrozumieć chłodnego podejścia, dystansu i skłonności Siódemki do przebywania w samotności. Jeśli się postara i jednak zaakceptuje taką postawę, może się wydarzyć tak, że „ociepli” Siódemkę i jeśli ta wykrzesze z siebie więcej uczucia, wówczas jest szansa na dobre porozumienie w związku. Wówczas Siódemki nie trzeba będzie nakłaniać do udziału w życiu towarzyskim, gdzie  pokaże swoją klasę i ujmujący sposób bycia, pomimo zachowywania postawy dystansu.
 
Dwójka z Ósemką

Dobry związek. Ósemka doceni walory Dwójki. Doda jej wiary w jej intuicję, kiedy zorientuje się, że rzeczywiście działa ona skutecznie. Sama - logiczna i konkretna, nauczy tego Dwójkę. Ponieważ Dwójka jest doskonałym partnerem, wspólnikiem i przyjacielem, utworzą świetny tandem. Oboje są bowiem skuteczni w działania i potrafią wzajemnie docenić swoje walory. Nie zmienia to faktu, że to raczej Dwójka będzie tą strona zapatrzoną  i podziwiającą.

Dwójka z Dziewiątką

Bardzo podobne osobowości. Podzielają te same dążenia i ideały, a także wspólna jest u nich chęć niesienia pomocy innym. Ta sama wrażliwość i empatia. To bardzo spaja związek.  Natomiast przeszkodą może być trwonienie energii i niedbałość o stronę materialną życia, co może skutkować kłopotami egzystencjalnymi a nawet upadkiem związku z powodów finansowych.

 C.d.n. Opracowanie autorskie: Anna Małgorzata Bogusz