Google+ Followers

czwartek, 16 stycznia 2014

Numerologia partnerska - Jak sprawdzić szanse na udany związek. Część 5. i 6.


 

 
 
  
Piątka z Piątką

To para przyjaciół, towarzyszy, którzy chcą poznawać świat i szukają ciągle nowych doświadczeń, nowych kontaktów, nowych krajobrazów. Ich cechą nadrzędną jest niezależność, umiłowanie wolności, tyle że nie zawsze potrafią uszanować wolność tej drugiej strony (a powinni!). A że oboje są impulsywni i łatwo (chociaż na krótko) się irytują,  konflikt zawsze wisi w powietrzu.

 

Piątka z Szóstką

Zasadniczo powinien to być twórczy i rozwojowy układ, ponieważ wkładem Piątki jest jej inteligencja i dociekliwość, natomiast Szóstka daje z siebie miłość i dba o harmonię. O ile Szóstka zrezygnuje ze swojej pasywności i przywiązania do komfortu zacisza domowego, a Piątka spokojnie posiedzi z nią od czasu do czasu przy kominku, ich współpraca może przynieść dobre efekty.

 

Piątka z Siódemką 

Oboje potrzebują niezależności, ale każde rozumie ją na swój sposób. Piątka nie rozumie tego, że Siódemka po prostu musi przebywać w ciszy i samotności i ma do tego prawo. Z kolei Siódemka nie potrafi zrozumieć, dlaczego Piątkę tak „nosi”, dlaczego ciągle szuka nowych doświadczeń. Jeśli związek ma się utrzymać, oboje powinni okazać sobie jak najwięcej tolerancji i pozwolić drugiej stronie na bycie sobą.

 

Piątka z Ósemką 

Bardzo dynamiczny i twórczy układ. Ósemka zadba o stronę materialną  w czym Piątka bardzo jej pomoże, dzieląc się swoim doświadczeniem i korzystając ze swoich kontaktów i znajomości. Piątka, widząc jak efektywna, konkretna i mądra jest Ósemka, doceni w pełni jej zalety. Może być jednak tak, że Ósemka podejmie próby ograniczania Piątki i jeśli z tym przesadzi, Piątka uwolni się.

 

Piątka z Dziewiątką 

Oboje szukają mocnych wrażeń i inspirujących doświadczeń, poza tym są dobrymi, otwartymi na ludzi psychologami. Wyobraźnia i mądrość i szeroki intelekt Dziewiątki współgra z intelektem, aktywnością i dynamizmem Piątki. Związek może być bardzo ciekawy, ale nie musi trwać długo, jeśli początkowo  zafascynowana Dziewiątką Piątka znudzi się i straci zainteresowanie.

 

Szóstka z Szóstką 

Idealny układ, spotkanie dwóch kochających, miłujących harmonię Istot. Będą szczerze i pilnie pomagać ludziom, razem pracować nad sobą, wzajemnie dbać o siebie. Związek będzie rozkwitał pod warunkiem, że zapewnione będą podstawy materialne.

 

Szóstka z Siódemką 

Siódemka potrzebuje spokoju, niezależności i milczenia, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić, gadać, „opiekować się” nią wytrwale. Szóstka, widząc dystans Siódemki poczuje się niekochana, wręcz odrzucona. Może szukać miłości poza związkiem. Jeżeli jednak wytrwa przy Siódemce i postara się okazać jej wiele miłości, związek przetrwa.

 

Szóstka z Ósemką 

Mogą być nieporozumienia. Szóstkę może drażnić materializm Ósemki, ta zaś będzie atakować jej ideały jako utopijne i niepraktyczne. Jeśli nie osiągną kompromisu, związek może być bardzo trudny.

 

Szóstka z Dziewiątką 

Dwoje idealistów, altruistów i humanistów. Będą szczęśliwi poświęcając się w pracy dla innych. Może jednak być tak, że zapomną o materialnej stronie życia i życie codzienne da im się we znaki, mnożąc problemy finansowe.

 

Opracowanie autorskie: Anna Małgorzata Bogusz