Google+ Followers

sobota, 19 października 2013

Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - 8Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 8


8 i1 jako 811 lub 881 – Zbliżasz się do zakończenia znaczącego etapu swojego życia. Jeśli jesteś zmęczony jakąś częścią swojego życia, możesz odczuć zadowolenie, ponieważ wkrótce zostanie ona uzdrowiona lub zastąpiona czymś lepszym. Zrzeknij się i odpuść te części twojego życia, które już odeszły, ponieważ przychodzą do u ciebie myśli o lepszym życiu.

8 i 2 jako 822 lub 882 – Jedne drzwi się otwierają, a inne – zamykają. Upewnij się, że  obecnie bardzo pilnie słuchasz swojej intuicji, ponieważ zaprowadzi cię ona do podjęcia kroków, dzięki którym zapewnisz sobie stałą obfitość podczas tych przemian.

8 i 3 jako 883 lub 833 – „Rób tak nadal” – mówią do ciebie mistrzowie. Podnieś energię i skup się na swoich myślach i odczuciach. Skalibruj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, z każdym człowiekiem i z całym życiem.

8 i 4 jako 884 lub 844 – Jest to przekaz od twoich aniołów, że pewien etap twojego życia niedługo się zakończy. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są z tobą i będą pomagać, prowadząc cię do nowej sytuacji, bardziej dopasowanej do twoich potrzeb, pragnień i celu.

8 i 5 jako 885 lub 855 – Ta sekwencja liczb sygnalizuje, że jest to dla ciebie godzina 11., tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas trwania tej zmiany, która jest teraz wdrażana.

8 i 6 jako 886 lub 866 – Zbliża się czas, kiedy odejdzie od ciebie coś, co wiąże się z twoim materialnym światem, np. sprzedażą czy stanem posiadania. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się ani sprzedać niczego w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje myśli oraz ich ukierunkowanie. Jednakże, jeśli zamierzasz sprzedać lub pozbyć się czegoś ze świata materii, weź pod uwagę ten znak, że twoje życzenie realizuje się.

8 i 7 jako 887 lub 877 – Czy nie przeczuwasz, że pewna część twojego życia – praca lub związek właśnie się kończy? Jest to potwierdzenie słuszności twoich przeczuć. Zakończenie może oznaczać znaczącą, pozytywną zmianę sytuacji  lub fakt, że kończy się pewna część twojego życia. Niezależnie od tego ta sekwencja liczbowa zapowiada dobre wiadomości o nadchodzącej pozytywnej zmianie, która zakończy tę napiętą sytuację. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

8 i 9 jako 889 lub 899 – Pewna znacząca faza twojego życia zaczyna się kończyć, przynosząc wydarzenia, które również się zakończą efektem domina.  Jak pociąg, który dojeżdża do końca toru, samochód hamuje, podczas gdy następne samochody potrzebują chwili, aby zwolnić, zanim zatrzymają się. Ta sekwencja liczbowa jest przekazem, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie martw się, ponieważ te zmiany są dla nowych następstw i okoliczności, które się dla ciebie rozpoczynają.

8 i 0 jako 800 lub 808 – Przekaz od Boskiego Stwórcy, sygnalizujący, że zbliżające się zakończenie jest częścią twojego ogólnego planu. Są odpowiedzi na twoje modlitwy i wszystko jest zgodne z wolą Boga. Poproś Boga, aby pomógł ci oddalić wszelkie obawy i zmartwienia, które możesz mieć w związku z nadchodzącymi zmianami.
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz