Google+ Followers

czwartek, 4 lipca 2013

C.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - 4


C.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 4

 

 

 

4 i 1 jako 441 lub 411 – Aniołowie mocno nalegają, abyś właśnie teraz obserwował swoje myśli. Radzą, abyś wyraził życzenie, ponieważ obecnie jesteś w drodze do przejawienia się twoich myśli.  (UWAGA: 411 oznacza: „Poproś anioły o nieco więcej informacji, których obecnie potrzebujesz”.)

4i 2 jako 442 lub 422 – Jak powiedziano w uduchowionym tekście Kursu cudów: „Aniołowie pielęgnują twój świeżo postały pomysł”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w dokonywaniu przemian, których pragniesz. Jest to czas, kiedy szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencja liczb 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, które mówią  ci, że właśnie ściśle z tobą współpracują.

4 i 3 jako 443 lub 433 – Właśnie teraz masz wokół siebie mnóstwo pomocy! Zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie są tutaj, by pomagać, prowadzić i kochać cię. Dotrzyj do nich, tak jak oni docierają do ciebie.

4 i 5 jako 455 lub 445 – Twoi aniołowie właśnie teraz zaangażowali się w jedną z twoich znaczących zmian życiowych.

4 i 6 jako 445 lub 466 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że za bardzo skupiasz się na świecie materialnym. Proszą cię, abyś oddał im swoje troski i zmartwienia, aby one mogły interweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje  zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.

4 i 7 jako 477 lub 447 – Aniołowie gratulują ci i mówią: „Pracuj dalej tak wspaniale!  Jesteś na fali. Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ  będzie to miało wielki i pozytywny skutek”.

4 i 8 jako 488 lub 448 – Jest to przesłanie od twoich aniołów, że pewna faza twojego życia jest na ukończeniu. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są przy tobie i pomogą ci, prowadząc cię do nowej sytuacji, która lepiej odpowiada twoim potrzebom, pragnieniom i zamiarowi.

4 i 9 jako 494 lub 449 – Aniołowie mówią ci, że jest to czas, by opuścić sytuację, która się kończy. Przypominają ci, że kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie. Aniołowie z pewnością pomagają ci w otwarciu nowych drzwi i uzdrawiają wszelkie cierpienie, które towarzyszy przejściu, w trakcie którego obecnie jesteś. Poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, że te zakończenia i początki są odpowiedziami na twoje modlitwy.

4i 0 jako 440 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś naprawdę bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, a uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i uporasz się ze wszelkimi wyzwaniami.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz