Google+ Followers

środa, 18 września 2013

C. D. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - Kombinacje liczby 7C. D. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

Kombinacje liczby 7


 


7 i1 jako 711 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, idź nią dalej! Oznacza to, że dobrze wybierasz swoje myśli i powinieneś bardziej się skupić na swoich celach. Bądź pewny tego, że dodajesz do swoich myśli właściwe emocje: na przykład, odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspieszy proces twoich manifestacji.

7 i 2 jako 722 lub 772 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, przyjęcie do szkoły lub  pożyczkę? Te liczby sygnalizują dobre wieści. Proszą, abyś wyluzował się i nie pozwolił na to, by twoja wiara się zachwiała.

7 i 3 jako 773 lub 733 – Wniebowstapieni mistrzowie cieszą się. Oni nie tylko widzą twoją prawdziwą wewnętrzną Boskość, ale także są potwierdzają trafny wybór twojej ścieżki. Chcą, abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, więc daj swoje przyzwolenie na przepływ świętego błogosławieństwa, które przychodzi wraz z twoim Boskim dziedzictwem i wybraną ścieżką.

7 i 4 jako 774 lub 744 – Aniołowie gratulują ci i mówią: “Pracuj tak dalej, idzie ci świetnie! Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ daje to wielki i pozytywny efekt”.

7 i 5 jako 775 lub 755 – Jest to utwierdzenie w tym, że jesteś w trakcie wprowadzania zmiany, która wzbogaci cię fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jednocześnie w tych trzech aspektach. Trzymaj się kursu a wkrótce ujrzysz dowód na to, jak zmiany dodają coś do twojego życia i życia osób z twojego otoczenia.

7 i 6 jako 776 lub 766 – Potwierdzenie tego, że twoje myśli i praca w świecie materialnym są właściwe. Z powodzeniem równoważysz swoje myśli  i działania, przez co dbasz o swój umysł, ciało i ducha. Wspaniale! Pracuj tak dalej!

7 I 8 jako 778 lub 788 – Czy nie masz odczucia, że pewna część twojego życia, taka jak praca lub związek kończy się? Jest to potwierdzenie, że twoje przeczucia są właściwe. Ten koniec może oznaczać pozytywną zmianę w napiętej sytuacji lub potwierdzać fakt, że pewna część twojego życia zbliża się do zakończenia. Niemniej, ta sekwencja liczb obwieszcza dobre wiadomości na temat zbliżającej się pozytywnej zmiany w sytuacji. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

7 i 9 jako 779 lub 799 – Gratulacje! Porzucasz stare etapy swojego życia, które już nie pasują do obecnego ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odpowiada twojemu najlepszemu wizerunkowi siebie. Ta sekwencja liczb wspiera twoją decyzję, by żyć szczerze.

7 i 0 jako 700 lub 770 – Posłaniec lub posłanniczka bezpośrednio od Boga chwali cię za pracę mentalną, duchową i fizyczną, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom  na obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.
Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz