Google+ Followers

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Numerologia anielska Doreen Virtue - część 1.


Numerologia anielska? Tak, istnieje! Jest piękna, wzniosła, daje nadzieję, krzepi na duchu i wskazuje dalszą drogę. Warto ją poznać, ponieważ w życiu często „prześladują nas” niektóre liczby lub ich kombinacje.

Dobrze jest poznać znaczenie liczb z punktu widzenia naszych niebiańskich Przyjaciół. Doreen Virtue – cudowny, wcielony Anioł, odkryła przed nami tajniki mowy, jaką porozumiewają się z nami Aniołowie..

 


Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb

      Aniołowie usilnie starają się o to, by zwrócić na siebie naszą uwagę i skomunikować się z nami. W ten sposób pomagają nam uzdrowić nasze życie. Jednakże często nie dostrzegamy znaków, które nam dają, przypisując je tylko zbiegowi okoliczności lub naszej wyobraźni. Aniołowie mówią: „Nie możemy napisać ci naszych przekazów na niebie. Zwróć na nie uwagę i uwierz, kiedy widzisz, jak coś w twoim życiu formuje się w szczególny sposób w odpowiedzi na zadane przez ciebie pytania lub przedłożone prośby. Kiedy ciągle słyszysz tę samą piosenkę lub widzisz tę samą sekwencję liczb, zastanawiasz się, kto za tym stoi? Oczywiście, twoje anioły!”

Sekwencje liczb

Twoje anioły często komunikują ci coś, pokazując ci sekwencje liczb. Robią to na dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, że subtelnie szepczą ci do ucha, a ty w odpowiednim czasie spoglądasz na zegarek, sprawdzając godzinę lub widzisz numer telefonu na bilbordzie. Mają nadzieję, że uświadomisz sobie, że widzisz ciągle tę samą sekwencję liczb. Na przykład, możesz często widzieć liczbę 111 i wydaje ci się, że za każdym razem, gdy spoglądasz na zegarek, widzisz liczby: 1:11 lub 11:11.

Drugim sposobem, na jaki aniołowie pokazują ci znaczące sekwencje liczb, jest fizyczne aranżowanie pojawienia się ich - jakiś samochód jadący przed tobą ma nietypową tablicę rejestracyjną, a oni chcą, abyś to widział. Ci, którzy są świadomi tego fenomenu, stają się adeptami w odczytywaniu znaczenia różnych tablic rejestracyjnych. W ten sposób  aniołowie przekazują ci bardzo szczegółowe wiadomości. A oto podstawowe znaczenia różnych sekwencji liczbowych. Jednakże, jeśli sekwencja liczb ma dla ciebie odmienne znaczenie, twoje anioły powiedzą ci o tym. Zapytaj je: „Co chcecie mi powiedzieć?” a one szczęśliwie podadzą ci dodatkowe informacje, które pomogą ci w rozszyfrowaniu znaczenia liczb.

111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy się fakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat?  Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poproś swoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynają wyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.

333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczają cię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”, ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię, abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym „Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostaną zaspokojone.

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się. Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś również oczekiwać następnych cudów.

888 – Kończy się pewien etap twojego życia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.

999 - Zakończenie. Jest to koniec wielkiego etapu w twoim życiu osobistym lub uniwersalnym.  Jest to także przesłanie do pracowników światła zaangażowanych w uzdrawianie Ziemi, i znaczy: „Bierzcie sie do pracy, ponieważ Matka Ziemia właśnie was potrzebuje”.

000 – Przypomnienie o tym, że jesteś jednością z Bogiem i o tym, byś odczuwała obecność miłości Twojego Stwórcy. Jest to również znak mówiący o tym, że sytuacja zatoczyła pełne koło.

Cdn.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz