Google+ Followers

piątek, 14 czerwca 2013

Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - cd. - Kombinacje liczby 2


Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - cd. 


Kombinacje liczby 2


 

2 i 1 jako 221 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona gotowe do wykiełkowania. Już możesz ujrzeć dowody na to, jak owocują twoje pragnienia. Są to sygnały, że sprawy idą w pożądanym przez Ciebie kierunku. Utrzymuj wiarę!

2 i 3 jako 223 lub 323 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana – wypełni ją szczęście, którego szukasz. Ciesz się nowym etapem swojego życia!

2 i 4 jako 224 lub 244 – Jak jest to powiedziane w uduchowionym tekście Kursu cudów: „Aniołowie wzmacniają twój nowy cel”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w sprowadzaniu swoich pragnień do rzeczywistości. W tym czasie szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencje liczb 2 i 4 są znakiem od twoich aniołów, które mówią ci, że właśnie teraz ściśle pracują z tobą.

2 i 5 jako 255 lub 225 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń. Zatem możesz spodziewać się zmiany szybciej niż ją przewidujesz.  Nie porzucaj swoich zamiarów, kiedy twoje życzenia urzeczywistniają się. Mogą się spełnić w sposób nieoczekiwany, więc zachowaj wiarę. Rozmawiaj często z Bogiem i proś o otuchę.

2 i 6 jako 266 lub 262 – Na twojej drodze stoi nowy cel lub nabytek.

2 i 7 jako 277 lub 272 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, o przyjęcie do szkoły lub pożyczkę? Te liczby zapowiadają dobre wieści. Proszą cię, abyś trzymał się celu i zachował niezachwianą wiarę.

2 i 8 jako 288 lub 282 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać, podczas gdy inne zaczynają się zamykać. Upewnij się, że obecnie słuchasz uważnie głosu swojej intuicji, kiedy wiedzie cię ona w kierunku działań, które zapewnią ci trwałą obfitość  w czasie tych przejść.

2 i 9 jako 299 lub 292 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś z powodu straty (praca, ukochana itd.), spodziewaj się, że zostanie to wynagrodzone w najbliższym czasie. Wszystko pracuje na twoje dobro, mimo że może za kulisami dziać się będzie tak wiele, że będziesz myślał, że Bóg zapomniał o Tobie. Nie martw się! Odczuwaj energię swojego życia, która obecnie zmierza naprzód.  Twoje ostatnio poniesione straty nie są żadną karą, natomiast wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.

2 i 0 jako 200 lub 202 – Bóg chce, abyś wiedział, że nie zapomniał o tobie ani nie odrzucił cię. Kocha cię bardzo! W rzeczywistości Bóg organizuje cudowny nowy etap twojego życia. Rozmawiaj z Bogiem często, a poczujesz ten nadchodzący cud „boskiego porządku.” Czasami pewne czynniki muszą dojść do głosu, zanim osiągniesz spełnienie swoich pragnień. Dopóki utrzymujesz wiarę, nic nie zablokuje osiągnięcia twoich marzeń.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz