Google+ Followers

sobota, 22 czerwca 2013

C.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - 3


C.d. Doreen Virtue – Anielskie sekwencje liczb - 3

Kombinacje liczby 3


 

3 i 1 jako 311 lub 313 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz tobą nad twoimi procesami myślowymi.  Działają na wiele sposobów jako mentorzy, nauczając cię starożytnych mądrości zaangażowanych w urzeczywistnienie. Przesyłają ci energię, abyś nie odczuwał zniechęcenia o zalecają, abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, wskazówki i sugestie na temat twojego celu życia. Jednakże zawsze nauczają, że każdy akt stwarzania rozpoczyna się na poziomie myśli oraz idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybrać mądrze to, czego chcesz.

3 i 2 jako 322 lub 332 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje na twoją korzyść. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana, wypełni się szczęściem, do którego dążysz. Ciesz się nowym etapem życia!

3 i 4 jako 334 lub 344 – Teraz masz pomoc ze wszystkich stron! Są obok ciebie zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie, gotowi do pomocy, prowadzenia cię i kochania ciebie. Dotrzyj do nich, skoro oni docierają do ciebie.

3 i 5 jako 353 lub 335 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką życiową szansę, która się zbliża. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzają cię za rękę w czasie tej zmiany i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij tę zmianę i zobacz, jakie błogosławieństwa z niej wynikają.

3 i 6 jako 363 lub 336 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w urzeczywistnieniu środków  materialnych, które są ci potrzebne dla twojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy są to pieniądze na czesne lub środki pozyskane na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracują nad tym, by sprowadzić je do ciebie. Chcą, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, skoro bardziej umożliwi ci ona udzielenie tej pomocy innym.

3 i 7 jako 377 lub 373 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Widzą twoją prawdziwą wewnętrzną boskość, lecz także popierają twój wybór ścieżki, którą idziesz. Chcą, abyś wiedział, że zasłużyłeś na szczęście i na przepływ świętych błogosławieństw, pochodzących z twojego Boskiego dziedzictwa i będących skutkiem wybranej przez ciebie drogi.

3 i 8 jako 338 lub 383 – „Rób tak dalej” - mówią do Ciebie mistrzowie.  Podnoś energię i skup swoje myśli i uczucia. Ponownie wyrównaj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, każdym oraz całym życiem.

3 i 9 jako 393 lub 339 – Jest to mocny przekaz, abyś uwolnił w swoim życiu sytuacje, które nie są uczciwe lub które spełniły swoje zadanie. Nie podtrzymuj sztucznie tych sytuacji z powodu lęku. Wiedz, że w każdej chwili jesteś pod opieką. Jest to ważne, abyś utrzymywał pozytywne przekonania na swój temat oraz na temat swojej przyszłości. Ten punkt widzenia naprawdę kreuje to, czego doświadczasz, więc poproś mistrzów, aby pomogli ci wybierać twoje myśli z punktu widzenia miłości.

3 i 0 jako 300 lub 330 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się zwrócić twoją uwagę najprawdopodobniej w odniesieniu do twojego Boskiego celu. Czy jest jakaś wskazówka, którą zignorowałeś po jej otrzymaniu? Jeśli tak, możesz mieć odczucie, że właśnie się zatrzymałeś. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem zaalarmowania cię, że powinieneś dołożyć swoją cząstkę do procesu współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za wskazówkami twojego Boskiego przewodnictwa, abyś dokonał pewnych działań.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz