Google+ Followers

czwartek, 26 lipca 2012

ANNA - oczkiem numerologa


Anna/Hanna

Zawsze ją zauważysz. Nawet, kiedy siedzi spokojnie gdzieś na uboczu, gdzieś wśród tłumu. Nie zawsze lubi być na widoku, ponieważ posiada niepospolitą cechę: potrafi cieszyć się towarzystwem, przebywając jednocześnie na uboczu, jakby trochę pogrążona w swoich myślach.

Jest nieco „inna”, ponieważ jako indywidualistka nie boi się posiadać własnych poglądów, chociaż nie zawsze je wypowiada. Nie dlatego, że obawia się krytyki czy sprzeciwu, w żadnym wypadku ona jest po prostu ostrożna, chociaż czasami stać ją na bardzo zdecydowane i jednoznaczne wypowiedzi. Mieszka w niej bowiem całkiem niezła, choć w dobrej sprawie - awanturnica i buntownik. Jeśli chcesz zrobić rewolucję, nie zapomnij o Annie!

Inteligentna, wszystko lubi sprawdzać, umysł pracuje na wysokich obrotach. Ma raczej intelektualne podejście do spraw i zjawisk świata, chyba że w jej Portrecie przeważają "ogniste wibracje". Skoro już o ogniu mowa, Anna jest ciepłym, jasnym płomieniem, który pali się raźno, strzelając wesołumi iskierkami, dając ciepło, światło i radość tym, którzy są dookoła gotowi, by cieszyć się jej towarzystwem.
Pełna innowacyjnych pomysłów i niezależna potrafi być cennym źródłem inspiracji oraz innowacji, zachęcić do zbadania nowych obszarów, podjęcia nowego, nowatorskiego pomysłu.

Jeśli jest Hanną – przez całe życie pięknie zmaga się z łączeniem trudnych realiów życia codziennego z wysokim poziomem duchowym. Haneczki, pamiętajcie, że potrzebujecie trochę więcej odpoczynku i luzu!

Bogata w swoim życiu wewnętrznym, wrażliwa i uduchowiona, obficie czerpie z bogatych pokładów wiedzy, zgromadzonych w podświadomości.

Dobra koleżanka i kumpelka, życzliwa przyjaciółka, partnerka życiowa, o której się nie zapomina...

                Wszystkim Aniom i Haniom składam dziś najserdeczniejsze życzenia: Spełniajcie się, wspaniałe Istoty, w swoich największych i najpiekniejszych możliwościach – bądźcie całe tym, Kim jesteście. Niech towarzyszy Wam Światło, Miłość, Radość, a pełen szczęścia i życzliwości uśmiech zawsze gości na Waszych miłych buziach.

                Anna Bogusz-Dobrowolska

Dziękuję także bardzo serdecznie wszystkim, którzy przesłali mi życzenia imieninowe!

                Ania