Google+ Followers

środa, 29 lutego 2012

MARZEC 2012 JAKO TWÓJ MIESIĄC OSOBISTY z podszeptami Aniołów

 
Jak to obliczyć? Przypominam, najpierw uświadamiasz sobie, w którym roku osobistym jesteś (o ile nie zrobiłaś/eś tego w zeszłym miesiącu). Według tego systemu, który stosuję, dodajesz do siebie:

a) sumę cyfr roku bieżącego, czyli: 2+0+1+2 = 5  oraz

b) cyfry składające się na dzień i miesiąc Twoich narodzin.

Np. skoro urodziłam się 26. 7., wykonuję sumowanie: a)5 + b) (2+6+7=15 = 6); a)+b) = 5+6 = 11. Jestem w roku osobistym 11.

Skoro znam liczbę swojego roku osobistego, dodaję do niej liczbę bieżącego miesiąca3 (11+3=14 = 5). Czyli w marcu jestem w miesiącu własnym 5.

Oczywiście dla każdego i każdej z nas będzie to inny miesiąc własny, dlatego pozwolę sobie zamieszczać tabelkę miesięcy osobistych, aby każdy mógł zajrzeć do niej co miesiąc.

Uwaga: przy każdym miesiącu podaję negatywne tendencje, które nie muszą się pojawić, ale należy być ich świadomym, żeby nie znaleźć się po „ciemnej stronie mocy”.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 1 (po redukcji 10, 19, 28):

1: Jest to czas na aktywność, działaj, bądź aktywny/a i twórczy/a, rozglądaj się wokół siebie, poszukuj nowości i dokonuj zmian. Warto zapoczątkować jakieś przedsięwzięcie.

10 - Odczujesz ten miesiąc szczególnie „mocno”. Twoje myśli mają zasadniczy wpływ na kształt tego, co tworzysz.

19 - Możesz odnieść sukces, lecz uważaj na poniżej podane negatywności, ponieważ sukces i porażka leżą obok siebie! Uwierz w siebie, w swój cel i podejmij kroki!

28 - Nawet jeśli doznałeś/aś straty, masz szansę się wygrzebać/podnieść. Warunek: działanie, wiara w siebie, odwaga. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, uwierz w to, że Niebo pragnie Ci je dać.

Może pojawić się lenistwo, apatia, rezygnacja lub upór albo nawet agresywność, trzeba być świadomym i nie poddawać się tym tendencjom...

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 2 (po redukcji 20, ale raczej nie redukujemy 11 oraz 11 powstałej z redukcji 29):

2: To nie jest czas na ekspansję, odpuść sobie, odpocznij, dostosuj się do otoczenia, zadbaj o dobre układy z przyjaciółmi, przejawiaj pokojowe nastawienie, wykonaj jakąś pracę dla kogoś, gromadź to, co może być ci potrzebne w przyszłości - rzeczy bądź informacje, naucz się czegoś, co może ci się przydać.

20 - Twoja wrażliwość może być bardzo duża, jeśli możesz, otwórz się na wiarę... a będziesz nagrodzony/a.

11 oraz/i 29 – szukaj pod 11.

Tendencje przeciwstawne: Mogą przyjść smutne nastroje lub zobojętnienie, unikaj przewrażliwienia, niezadowolenia, apatii, jeśli pojawi się agresywne przeciwstawianie się, nie doprowadzaj do konfrontacji, bo przegrasz..

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 3 (po redukcji 12, 21, 30):

3: Będziesz miał/a ochotę wykazywać się wyszukaną grzecznością, bądź zrobić coś w ramach działalności społecznej, w każdym razie będziesz zadowolony z życia towarzyskiego.

12 - Pozytywne myślenie szczególnie teraz natchnie Cię wiarą i siłą.

21 – Pielęgnuj swój optymizm, ponieważ dzięki niemu zrealizujesz marzenia!

30 – Z pełnym zaufaniem zdążaj do przodu, masz wsparcie z góry!

Tendencje przeciwstawne: Wystrzegaj się skłonności do marnotrawstwa (pieniędzy, czasu), nie poddawaj się nastrojom niepokoju, nerwowości, nie ulegaj pokusie ekstrawagancji, unikaj plotkarstwa lub skarg i żalenia się.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 4 (po redukcji 13, 31, (nie redukujemy 22):

4: Czas na ukierunkowanie wysiłków, możesz zająć się eksperymentami, wypróbować jakąś inicjatywę, organizować swoje działania.

13 – To nie jest numerologiczny czarny kot! Pracuj z oddaniem nawet jeśli jest Ci trochę pod górkę. Masz wsparcie!

31 – Ważna lekcja: poszukaj Boskości w sobie, a wtedy przejawi Ci się ona w Twoim życiu, związkach, w otoczeniu...

Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się konfliktowość, niechęć do pracy, bałaganiarstwo, poczucie ograniczoności. Solidna praca przyniesie radość!

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 5 (po redukcji 14, 23):

5: Jest to bardzo sprzyjający czas na posługiwanie się wszelkimi formami reklamy oraz autoreklamą. Jeśli nie leniłeś/aś się w zeszłym roku, czeka cię jakiś awans (w każdym razie – postęp), bądź ekspansywny/a i czuj się swobodnie jak ptaszek w powietrzu. Wypróbuj jakąś nową inicjatywę, zaakceptuj nowe rzeczy, nowych ludzi. Bądź elastyczny/a.

14 – Swój optymizm i pogodę ducha możesz zawdzięczać Aniołom. Tylko poproś o to!

23 – Pozytywna postawa przyciąga najlepsze rezultaty, a masz podstawy do optymizmu, ponieważ jesteś pod dobrą opieką.

Tendencje przeciwstawne: Nie uganiaj się za przyjemnościami, nie poddawaj się niepokojowi. Wydobądź się z impasu! Jeśli czujesz się zagoniony/a w ślepą uliczkę, teraz możesz znaleźć wyjście!

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 6 (po redukcji 15, 24):

6: To wspaniały miesiąc dla domu i rodziny, miłości. Zadbaj o harmonię w domu. Wykaż się odpowiedzialnością. Zachowaj równowagę. Niech towarzyszy ci szczęście w rodzinie, piękno, muzyka, sztuka.

15 – Przechodź przez zmiany z optymizmem, a zobaczysz same dobre strony.

24 – Nawet jeśli dużo dzieje się wokół ciebie, zachowaj wiarę i optymizm.

Tendencje przeciwstawne: Niechęć do przystosowania się, odmowa realizacji zobowiązań, niepokojenie innych, narzucanie im własnych poglądów, dogmatyczność.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 7 (po redukcji 16, 25):

7: To bardzo sprzyjający czas dla Ciebie, abyś się wyciszył/a, wykazał/a się cierpliwością, doskonal się w swojej pracy, poświęć trochę czasu na autoanalizę, analizę, dowiaduj się, jeśli coś Cię interesuje, badaj.

16 – Bądź świadomy/a swoich myśli i słów, są one jak magnes...

25 – Oczekuj najlepszego w zmianach, które Ci się obecnie przydarzają.

Tendencje przeciwstawne: Oprzyj się chęci do poprawy warunków materialnych za wszelką cenę, nie poddawaj się uczuciu niecierpliwości, porzuć niepotrzebną tajemniczość.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 8 (po redukcji 17, 26):

8:  Poczujesz w sobie siłę, nawet okażesz nieustraszoność. Będziesz miał/a dobrą ocenę rzeczywistości, wykażesz się konstruktywnością, ekspansją, poczujesz swobodę materialną.

17 – Jesteś na dobrej drodze, o ile towarzyszy Ci optymizm!

26 – Myśl i mów tylko o swoich pragnieniach, nie o obawach.

Przestrogi: Nie trać zdolności przewidywania, nie zatrzymuj się przy szczegółach, nie trać zdrowego rozsądku, nie nadużywaj siły.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 9 (po redukcji 18, 27):

9: Twój światopogląd rozszerzy się, może przytrafić się jakieś chwilowe zauroczenie płcią przeciwną, będziesz chciał/a służyć czemuś nowemu, posłużysz się wyższymi formami wyrażania uczuć. Wykażesz troskę o ludzkość i może nawet podejmiesz jakieś obowiązki społeczne.

18 – Dobry nastrój może do Ciebie przyciągnąć pieniądze.

27 – Pozytywne myślenie i optymizm przyciągają pozytywne sytuacje i związki.

Tendencje przeciwstawne: Możesz chcieć wysuwać własne JA na plan pierwszy, zaniedbywać przyjaźnie, mogą dojść do głosu obciążenia światopoglądowe.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 11 (po redukcji 29):

11: Spojrzysz na sprawy z punktu widzenia ducha. Twoje działania staną się wyrażaniem Twoich ideałów bądź religii czy wyższej myśli. Możesz uruchomić jakieś odkrycie. Towarzyszyć ci będzie zainteresowanie ogólnym dobrobytem i poprawą społeczną.

29 – Skoncentruj się na byciu użytecznym, wykorzystaj swoje pasje, talenty i zdolności dla realizacji swojego celu. Drzwi stoją otworem!

Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się skąpstwo, zainteresowanie własną osobą, chęć gromadzenia, drażliwość i niepraktyczność.

v   

Jeśli liczby składające się na Twój rok osobisty +3 (liczba marca) dają w sumie 22:

22: Będziesz realizował swoje ideały w praktyce, a Twoim celem będzie służba ludziom i ideom. Możesz brać udział w uruchomieniu wielkich projektów, przejawiać zainteresowania dobrobytem na skalę międzynarodową. Jest to czas na opanowanie materii dla dobra ogółu. Tendencje przeciwstawne: Może pojawić się zastój, bunt, możesz błędnie ukierunkować energię lub wykazać niepotrzebną ekspansję.

Życzę Państwu, by marzec 2012 był miesiącem niezapomnianym jako zapoczątkowanie NOWEGO, radosnego okresu w Państwa życiu!

Anna Bogusz-Dobrowolska

Opracowane na podstawie konspektu z wykładów Pani Heleny Wildy-Kowalskiej oraz Kart Anielskich Dr Doreen Virtue.